GARANTİ

  Triumph motosikletlerini seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Motosikletiniz; kanıtlanmış mühendislik tecrübemiz ile, geniş kapsamlı test aşamalarından geçerek, üstün dayanıklılık , güvenlik ve performans kriterlerine sahip olması amacı ile üretilmiştir. Bütün bu çalışmalar, tam da size aradığınız şeyi yani "Mükemmel Sürüş Keyfini" sağlamak için gerçekleştirilmektedir.

  Aracınızın kullanıcı el kitabında bulunan Servis bilgilendirme bölümmündeki yönlendirmelere uygun olarak bakımlarının yapılması durumunda, garanti kapsamı altında maksimum korumaya tabii olacaktır. Bu nedenle her bakım başvurusunda aracınızın servis kitapçığını yanınızda bulundurmanız, bakım bölümlerinin, onarımların ve garanti kapsamında yapılan işlemlerin servis kitapçığınıza kayıt edilmesi açısından gereklidir. Bu bakımların Triumph Yetkili servisleri tarafından yapılarak bahsi geçen kitapçığa işlenmesi gerekmektedir.

  01.12.92 tarihinden sonra kayıt altına alınan Tüm Triumph motosikletler, kayıt altına alınmalarından sonra 24 ay Kilometre limiti bulunmaksızın, eğer kayıt altına alınmamış ise  tescil tarihi başlangıç olarak kabul edilerek 24 ay Kilometre limiti bulunmaksızın garanti kapsamında değerlendirilecektir. 

  Garanti periodunda TRIUMPH MOTORCYCLES LIMITED şirketinin üretim sürecinde oluşan, materyal veya uretim hatalarının kanıtlanması durumunda aracınız için gerekli başvuru prosedürü tamamlanarak sarf malzemeleri dışında kalan yedek parçalar garanti kapsamı altında değiştirilecektir.

  Triumph motosikletleri sizlere en kaliteli görünümü uzun yıllar boyunca sağlamak amacı ile materyal seçimi ve boyama teknikleri konusuna son derece önem vermektedir. Fakat motosikletlerin yıpratıcı yol şartlarında kullanılması durumlarında, aracınızın yıkanması, kurutulması ve özellikle kaplamalı olan veya olmayan metal yüzeylerin yağlanması renk değişimlerinden (veya paslanmalardan)kaçınma açısından oldukça önemlidir. Bu konuda Distribütörlük yetkililerinden gerekli tavsiye ve önerileri istemeniz durumunda size sağlayacaklardır. Motosikletiniz gösterilen ilgi ve alakayı, görünümü ile ortaya koymaktadır.

  Garanti hükümleri ve şartları