TRIUMPH GENUINE PARTS

  When you ride your Triumph and hear the engine roar beneath you, many components of your bike are undergoing stresses and extremely high temperatures. Triumph Genuine Parts are engineered to cope with these extremes.

  Every one of our 30,000 Genuine Parts comes with a 2 year*, unlimited mileage warranty; regardless of the age of your bike. Each part undergoes the same thorough testing as our bikes. You only get parts that have been designed specifically for your bike, giving you confidence to ride the way you want.

  *See Terms and Conditions

  Servis Yedek Parçaları

  Siz Triumph aracinizin sesini dinlerken ve kullanmanin keyfini surerken, yogun trafik sartlarinda, kullanilan fren balatalariniz 600°C derece sicakliklara ulaşmakta, 10.000 Km yol katedene kadar filtreniz yaklasik 150.000 litre yağı süzerek temizlemektedir.

  Aracinizda kullanilan parçaların sürüş kaliteniz uzerindeki etkisi yadsinamaz derecededir. Gerek görülen düzenli servis aralıklarinda, yetkili Triumph servislerini ziyaret etmeniz, orjinal servis yedek parçaları kullanılarak aracınızın bakımlarını yaptırmanız,  motorunuzun daha güvenli ve düzgün çalışmasını sağlayacaktır. Çünkü Triumph orjinal yedek parçaları, aracınız için tasarlanmış ve test edilmiş yegane parçalardir.

  Aracınızın düzenli bakımlarının; Triumph yetkili servislerinde, eğitimli Triumph yetkili teknisyeni tarafindan yapılması, aracınızın maruz kaldığı zorlu kullanım şartlarında hem tüm sahip olduğu yeteneği hem de güvenliği size sağlamasına olanak sağlayacaktır. Bu da yola daha fazla konsantre olmanıza izin verecektir.

  $name

  Castrol firmasının Triumph motosikletlerine madeni yağ tedarik  konusundaki desteği bu iki efsanevi firmayı çözüm ortağı haline getirerek tarihe geçmesine sebep olmuştur.

  Castrol madeni yağları özellikle motosiklet kullanımına yönelik olarak üretilen, Triumph markasının zorlayıcı mühendislik standartları, test ve tespit aşamalarını başarı ile tamamlayan yegane madeni yağ olması nedeni ile çözüm ortağı olarak seçilmiştir. Motosiklet üretim sürecinin başlamasından itibaren Triumph  firması kendini teknolojik gelişime adamıştır. Castrol firmasının da bu misyon ve vizyona sahip olması bu dev ortaklığın temelini atmıştır.

  Sonuç olarak, Triumph ürünleri sahip oldukları kalite, güvenilirlik ve performans nedeni ile tanınmaktadır. Castrol firmasının mükemmel mühendislik seviyesi, Triumph Tasarım departmanının üstünde çalışmakta olduğu birçok heyecan verici yeniliğin gerçekleştirilmesi konusunda avantaj sağlamaktadır.

  Castrol firmasının geliştirmiş olduğu Trizone teknolojisi™,  motorun sağlayabileceği maksimum güç salınımını sağlarken, aracınıza iki kat kadar fazla koruma imkanı vermektedir. Bu da aracınızın her koşulda size üstün nitelikli kullanım imkanı sağlaması anlamına gelmektedir.

  Triumph ve Castrol çözüm ortaklığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen buraya tıklayınız.

   

  Lastik Seçici

  Sürücü olarak şunu bilmelisiniz ki, tum lastikler ayni özelliklere değildir. Motosikletinizin yere değen tek noktası olan lastiklerinizin, doğru niteliklere sahip olması durumunda, aracınızın; yol tutuş, frenleme, viraj ve genel guvenlik kabiliyetini arttirdığı gerçektir.

  Şunu Biliyor muydunuz?

  Yeni lastikler aracınıza takıldıktan sonra en az 150 KM boyunca sakin kullanim şartlarinda sürülmelidir. Lastiklerinizin adaptasyon döneminin tavsiye edilen şartlar baz alınarak tamamlanması, guvenlik faktörü açisindan son derece önemli olup, en az 150 Km boyunca son surat veya tam güc koşullarina maruz kalmamalari gerekmektedir.

  Dünya üzerindeki Siyah Karbon Pigmentlerinin yüzde 70'i lastik uretiminde kullanilmaktadir, özellikle lastiklerinizin önerilen lastik basıncından yüksek bir basıncla  şişirilmesi durumunda, kullanıma bağlı olarak aracınızın lastikleri ısınmaya başlayacağından içindeki basınçta artacaktır.

  Düşük basınçla lastik kullanımı ise sadece aracınızın kontrolünü etkilemeyecek, ayrıca daha yüksek yakıt sarfiyatına neden olacaktır.

  İhtiyatlı kullanım, lastiklerinizin daha uzun süre sağlıklı olarak kalmasına olanak sağlayacaktır.

  Lastik Seçiciyi Görüntüle

  These results are provided AS AN INDICATION and, BEFORE purchasing the tyres, BE SURE TO CONSULT a Triumph dealer in order to check the technical and legal constraints that may be an obstacle to the replacement proposed.”