TRIUMPH GENUINE PARTS

  When you ride your Triumph and hear the engine roar beneath you, many components of your bike are undergoing stresses and extremely high temperatures. Triumph Genuine Parts are engineered to cope with these extremes.

  Every one of our 30,000 Genuine Parts comes with a 2 year*, unlimited mileage warranty; regardless of the age of your bike. Each part undergoes the same thorough testing as our bikes. You only get parts that have been designed specifically for your bike, giving you confidence to ride the way you want.

  *See Terms and Conditions

  Servis Yedek Parçaları

  Siz Triumph aracinizin sesini dinlerken ve kullanmanin keyfini surerken, yogun trafik sartlarinda, kullanilan fren balatalariniz 600°C derece sicakliklara ulaşmakta, 10.000 Km yol katedene kadar filtreniz yaklasik 150.000 litre yağı süzerek temizlemektedir.

  Aracinizda kullanilan parçaların sürüş kaliteniz uzerindeki etkisi yadsinamaz derecededir. Gerek görülen düzenli servis aralıklarinda, yetkili Triumph servislerini ziyaret etmeniz, orjinal servis yedek parçaları kullanılarak aracınızın bakımlarını yaptırmanız,  motorunuzun daha güvenli ve düzgün çalışmasını sağlayacaktır. Çünkü Triumph orjinal yedek parçaları, aracınız için tasarlanmış ve test edilmiş yegane parçalardir.

  Aracınızın düzenli bakımlarının; Triumph yetkili servislerinde, eğitimli Triumph yetkili teknisyeni tarafindan yapılması, aracınızın maruz kaldığı zorlu kullanım şartlarında hem tüm sahip olduğu yeteneği hem de güvenliği size sağlamasına olanak sağlayacaktır. Bu da yola daha fazla konsantre olmanıza izin verecektir.

  Castrol

  Castrol firmasının Triumph motosikletlerine madeni yağ tedarik  konusundaki desteği bu iki efsanevi firmayı çözüm ortağı haline getirerek tarihe geçmesine sebep olmuştur.

  Castrol madeni yağları özellikle motosiklet kullanımına yönelik olarak üretilen, Triumph markasının zorlayıcı mühendislik standartları, test ve tespit aşamalarını başarı ile tamamlayan yegane madeni yağ olması nedeni ile çözüm ortağı olarak seçilmiştir. Motosiklet üretim sürecinin başlamasından itibaren Triumph  firması kendini teknolojik gelişime adamıştır. Castrol firmasının da bu misyon ve vizyona sahip olması bu dev ortaklığın temelini atmıştır.

  Sonuç olarak, Triumph ürünleri sahip oldukları kalite, güvenilirlik ve performans nedeni ile tanınmaktadır. Castrol firmasının mükemmel mühendislik seviyesi, Triumph Tasarım departmanının üstünde çalışmakta olduğu birçok heyecan verici yeniliğin gerçekleştirilmesi konusunda avantaj sağlamaktadır.

  Castrol firmasının geliştirmiş olduğu Trizone teknolojisi™,  motorun sağlayabileceği maksimum güç salınımını sağlarken, aracınıza iki kat kadar fazla koruma imkanı vermektedir. Bu da aracınızın her koşulda size üstün nitelikli kullanım imkanı sağlaması anlamına gelmektedir.

  Triumph ve Castrol çözüm ortaklığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen buraya tıklayınız.

   

  Tyre Selector

  As a rider, you know that not all tyres are the same. Being the only part of a bike that is in contact with the ground, the right tyres can make a difference to your ride by increasing grip which improves braking, steering and your overall safety.

  Did you know?

  • After fitting new tyres, you will have to take it easy for at least the first 100 miles. Running in tyres is an important safety factor and it is recommended that tyres should not be used under full speed or power for 100 miles.
  • Around 70% of the world’s Carbon Black pigment is used for making tyres.
  • It is important to not over-inflate tyres as tyre pressure increases when tyres are hot.
  • Under-inflated tyres don’t just affect handling, but can also increase fuel consumption.
  • A conservative riding style will help preserve tyres.

  View Tyre Selector here

  These results are provided AS AN INDICATION and, BEFORE purchasing the tyres, BE SURE TO CONSULT a Triumph dealer in order to check the technical and legal constraints that may be an obstacle to the replacement proposed.”